Hodowla Cherry Love

Witamy na stronie hodowli Cherry Love, zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce i Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI od 2014 roku. Jesteśmy dumnymi właścicielami trzech suczek i jednego samca rasy Jack Russell Terrier, które mieszkają z nami w domu.

W naszej hodowli stawiamy na zapewnienie każdemu psu dużej ilości uwagi i czasu, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z miłośnikami rasy, aby zapewnić każdemu szczenięciu najlepsze warunki i opiekę. U nas można nabyć szczenięta na warunek hodowlany lub bez takiego warunku.

Nasza przygoda z hodowlą rozpoczęła się od kochanej suczki Kiwi Magor Bory Cysterskie, urodzonej w 2013 roku. Z Tosi pierwszego miotu zostawiliśmy na warunku hodowlanym Amber Kiss Cherry Love, która uzyskała Młodzieżowego Championa Polski, Championa Polski i w 2018 roku została Zwycięzcą Klubu!

Z drugiego miotu Tosi zostawiliśmy najsłodszego psa na świecie i pięknego przedstawiciela rasy - samca Burberry Cherry Love, który również może poszczycić się młodzieżowym i dorosłym championatem Polski oraz Zwycięstwem Klubu 2020 roku. W naszym domu została również piękna sunia Elizabeth Cherry Love, córka Amber Kiss Cherry Love, która szybko stała się Championem Polski.

Cały czas poszerzamy naszą wiedzę i widzimy tego efekty. Nasza hodowla powiększyła się w 2023 roku o sunię Jokister Total Look. Dziękujemy hodowcy za zaufanie i obiecujemy, że nie zmarnujemy jej potencjału!

Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym przyjaciołom i hodowcom, którzy dzielili się swoją nieocenioną wiedzą ! Dziękujemy !

W hodowli Cherry Love zależy nam przede wszystkim na zdrowiu naszych psów i utrzymaniu ich eksterieru, niezależnie czy zostały zakupione czy są u Państwa na warunku hodowlanym. Nasze psy uczestniczą w naszym codziennym życiu i poświęcamy im dużo czasu i uwagi. W zakładce Nasze psy i Szczenięta mogą Państwo zapoznać się z naszymi podopiecznymi, tymi które mieszkają z nami w domu i tymi które umilają czas naszym przyjaciołom! . Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również do obserwowania naszego profilu na Facebooku /cherrylovefci oraz nppaszego Tik Toka @cherrylovefci gdzie mogą Państwo zobaczyć oferowane przez nas usługi groomerskie.

Co warto wiedzieć przed zakupem szczeniaka
dowiedz się więcej
Cherry Love hodowla Jacek Russell Terier
  • MONIKA TURAS HODOWLA JACK RUSSELL TERRIER
  • SOSNOWIEC - ŚLĄSK
dojazd